Půjčovna čistících strojů

Nabízím výrobky značky Karcher profesionální a spolehlivé. Při zapůjčení strojů Vás samozřejmě seznámím s jejich obsluhou.

Tepovač – Extraktor KÄRCHER Puzzi 10/1 

Vyčistí: Koberce, Matrace, Sedací soupravy, Dětské autosedačky, kočárky, jídelní židličky.

   Tepovač určený na všechny čalouněné materiály, koberce a matrace. Lze s ním vyčistit i interiér auta. Na bázi hloubkového nástřiku a zpětného sání dokonale vše vyčistí a zároveň je šetrný k materiálům.


Parní čistič KÄRCHER SC 5 EasyFix 

  Čistič pracuje na bázi vodní páry pomocí které pod vysokým tlakem dokonale výčistí  zaschlou špínu i skvrny a rozjasní barvy. Je vhodný na povrch PVC, dlažby, obklady i vinil. Díky přídavným nástavcům jej lze použít i na odstranění vodního kamene a plýsně v kuchyni či koupelně. Lze s ním čistit i digestoře, sporáky a trouby, leštit zdrcadla.  

* Testy ukázaly, že při bodovém čištění po dobu 30 sekund při max. tlaku páry s parními čističem Kärcher lze odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B), na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: Modified-Vaccinia-Ankara Virus).

** Při důkladném čištění parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií usmrceno na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech za předpokladu, že rychlost čištění je max. 30 cm/s při max. tlaku páry (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).


Vysavač oken a skleněných ploch Kärcher WV 10

Výborný pomocník na čištění oken, dveří a veškerých zasklených a hladkých ploch. Díky teleskopické tyči s možností prodloužení dosáhne i do výšek a špatně přístupných míst.Vysavač pro vysávání mokrých nečistot je jako vysavač na okna. Čistíte s ním dlaždice, zrcadla, vitríny, pulty nebo jakýkoli hladký povrch. Rozhodující je, že docílíte v každé poloze, dokonce i v poloze nad hlavou, výsledků čištění beze šmouh. O to se stará mimo jiné rychlootáčkový motor, který má podstatně vyšší výkon odsávání než u běžných vysavačů v domácnosti.